تبلیغات
[.:::پــاتــوق اســـتــقــلـالـیـهـا:::.].:::اگه برای بعضیها فوتبال جزئی از زندگیشونه برای ما زندگی جزئی از فوتبالمونه که این فوتبال و زندگی خلاصه میشه تو نام« اســـتـــقــلــال و نـــاصـــر حـــجـــازی»:::.
..:::اســـــــتـــــــــقــــــــــــلالــــــــــ تــــــــــــــاج قـــــلـــــــبها:::.


برنامه بازی استقلال
بازی بعدی

بازی قبلی

نقل و انتقالات اول فصل استقلال 92-93
 • ورودی: [ -مهدی نظری - جمشیدیان - محمد قاضی- - پژمان نوری - نیکبخت واحدی - آندرانیک تیموریان - اولادی - کاروالیو - با صفا - ]
 • خروجی: [اشجاری - حمودی - بائو - کیانوش رحمتی - ایمان موسوی - ویسنته آرزه - محمدرضایی - فرزاد حاتمی - طهماسیان - مجتبی جباری - گوران لاوره - فرهاد مجیدی - جواد نکونام - عابدینی ]

.:: آخرین مطالبِ ارسالیِ بارس فوتبال ::.

عنوان تاریخ
پی ای اس شنبه 26 مهر 1393
فروشگاه بزرگ PES جمعه 1 فروردین 1393
بیماری های داخلی شنبه 14 دی 1392
استقلال 1 - بوریرام تایلند 0 جمعه 1 شهریور 1392
استقلال 92-93 چهارشنبه 2 مرداد 1392
قرعه کشی مرحله یک چهارم آسیا پنجشنبه 30 خرداد 1392
دانلود فایل d3dx9_43 سه شنبه 14 خرداد 1392
استقلال قهرمان شد سه شنبه 17 اردیبهشت 1392
استقلال و فولاد از شبكه دو پخش می‌شود شنبه 14 اردیبهشت 1392
فرزاد مجیدی: هیچكس مثل فرهاد تمرین نمی‌كند چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392
برهانی: طوری محرومم كردند كه انگار بازیكنی را گاز گرفته‌ام! پنجشنبه 5 اردیبهشت 1392
استقلال - الریان، ساعت 21:00 سه شنبه 3 اردیبهشت 1392
چـكاندن ماشـه صعـود سه شنبه 3 اردیبهشت 1392
استقلال - سپاهان دوشنبه 26 فروردین 1392
تبریک سال نو..... چهارشنبه 30 اسفند 1391

صفحات
ائامه مطالب بروید

دیدار تیم‌های فوتبال ملوان و استقلال که زیر بارش شدید باران برگزار شد در پایان با برتری 4 بر 2 میزبان به پایان رسید.

 گلهای ملوان را در این بازی جلال رافخایی (44 و 60)، علی جراح‌کار (45) و محمد نزهتی (64) به ثمر رساندند و گل‌های استقلال را، آرش برهانی (8) و میلاد میداوودی (48) به ثمر رساندند.


 دیدار دو تیم که در هوای بارانی شهر انزلی آغاز شده بود در دقایق ابتدایی با حملات پراکنده دو تیم بر روی دروازه‌های یکدیگر دنبال می‌شد.

 آبی‌پوشان میهمان خیلی زود به گل برتری دست پیدا کردند و در دقیقه 6 بازی، آرش برهانی توانست دروازه ملوان را باز کند تا تیمش در ادامه کار راحت‌تری داشته باشد.

 پس از گل استقلال بازی کمی ارام شد و تا دقایقی حملات کم‌دامنه بازیکنان دو تیم خطری بر روی دروازه‌ها ایجاد نکرد و تنها در دقیقه 25 بازی، ملوانی‌ها می‌توانستند در یک حرکت تیمی خوب صاحب موقعیت گل‌زنی شوند که این فرصت با تعلل مهاجم میزبان و ناهماهنگی خط حمله این تیم هدر رفت.

 بازی در حالی وارد 30 دقیقه دوم خود می‌شد که بارش باران شدت بیشتری گرفته بود و گویی باران، آب سردی بود که بر بازی می‌ریخت و گرمای آن را می‌گرفت. در این لحظات بازی سرد و کسل کننده‌ای از سوی دو تیم در جریان بود که در این میان سکوهای خالی از تماشاگر ورزشگاه که از سکوهای پر آن بیشتر بود بر سردی بازی می‌افزود.

 در دقیقه 37 بازی به دلیل خطای بازیکن ملوان بر روی کرار، استقلال صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که جواد شیرزاد ضربه را به روی دروازه ارسال کرد اما داور ابازی را متوقف کرد و به بازیکن ملوان که زودتر از سوت او حرکت کرده بود کارت زرد داد و دستور به تکرار ضربه داد. میلاد میداوودی که نشان می‌داد علاقه زیادی دارد که ضربه ایستگاهی را به سوی دروازه ملوان بزند در هر دو ضربه اجازه این کار را نیافت تا به هم‌تیمی‌هایش اعتراض کند.

 در دقایق پایانی نیمه اول گویی انزلی‌چی‌ها به یکباره خودشان را در زمین پیدا کردند و با دو حمله غافلگیرکننده در دقایق 44 و 45 توسط رافخایی و جراح‌کار به دو گل پیاپی دست پیدا کردند تا در پایان نیمه نخست با برتری دو بر یک به رختکن بروند.

کیانوش رحمتی (11)، آرش برهانی (34) و جاسم کرار (36) از استقلال و مهدی دغاغله (38) از ملوان بازیکنان اخطاری دو تیم در نیمه نخست بودند.

 استقلال نیمه دوم را طوفانی آغاز کرد و میلاد میداوودی که بالاخره توانسته بود پشت یک ضربه ایستگاهی قرار بگیرد، گل دوم تیمش را با ضربه‌ای تماشایی به ثمر رساند.

 استقلال در آغاز نیمه دوم یک تغییر هم در ترکیب خود ایجار کرده بود. جاسم کرار در آغاز این نیمه جای خود را به محسن یوسفی داده بود.

 اما این پایان کار این بازی نبود. در دقیقه 60 بازی، پژمان منتظری، جلال رافخایی را در محوطه جریمه سرنگون کرد تا با کارت قرمز مستقیم داور رو به رو شود.

 ضربه پنالتی را جلال رافخایی به گل تبدیل کرد تا نتیجه بازی 3 بر 2 به سود میزبان شود. در دقیقه 64 ملوان روی یک حرکت غافلگیر کننده موفق شد به گل چهارم خود دست پیدا کند تا نتیجه‌ای باورنکردنی در این بازی رقم بخورد. این گل را محمد نزهتی به ثمر رساند.

 دقیقه 73 بار دیگر نزدیک بود که محمد نزهتی گل پنجم تیمش را به ثمر برساند که با وجود اشتباه رحمتی در گرفتن توپ، این خیسی زمین و چمن بلند ورزشگاه بود که مانع گلزنی نزهتی شد.

 دقیقه 78 میلاد میداوودی ضربه محکمی را از پشت محوطه جریمه روانه دروازه ملوان کرد که با اختلاف کمی به بیرون رفت. میداوودی پس از زدن این ضربه از بازی خارج شد و جای خود را به اسماعیل شریفات داد.

 دقیقه 86 بازی و در حالی که بارش باران شدت بیشتری به خود گرفته بود، مجتبی جباری با ضربه سر دروازه حریف را تهدید کرد اما این ضربه هم سودی برای آبی‌پوشان نداشت.

 در دقیقه 90 بازی بار دیگر حرکت نزهتی می‌رفت که برای دروازه استقلال تهدیدی جدی محسوب شود که مدافع استقلال با هوشیاری توپ را به کرنر فرستاده شد.

 پژمان منتظری، تنها بازیکن اخراجی این بازی بود که در دقیقه 60 بازی با خطا بر روی رافخایی با کارت قرمز مستقیم داور رو به رو شد.
...

نویسنده : محسن حبیبی راد
شنبه 9 مهر 1390امکانات و بازدید
 • کل بازدید: [2300150]
 • بازدید این ماه : [41000]
 • این صفحه را به اشتراک بگذارید

  جدول لیگ و نظر سنجی

  Pichak

  جدول لیگ برتر ایران

  مشاهده جدول کامل لیگ برتر ایران

  بهترین خرید و تمدیدی این فصل کیست؟